Kierownik produkcji
Zakres zadań

• Planowanie i nadzorowanie realizacji procesów produkcyjnych
• Koordynowanie prac poszczególnych działów
• Nadzór nad identyfikacją wyrobów w trakcie produkcji oraz nad działem utrzymania ruchu
• Określanie wydziałowych planów produkcyjnych
• Raportowanie i analizy wydajności produkcji
• Komunikacja z innymi działami firmy

Wymagania

• Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie zajmującej się produkcją seryjną (preferowana branża metalowa)
• Zarządzanie zespołem, umiejętność zorganizowania czasu pracy, komunikatywność
• Nadzorowanie realizacji zamówień Klientów
• Optymalizacja procesów produkcyjnych
• Definiowanie i realizacja programów optymalizacji kosztów produkcyjnych
• Mile widziana znajomość systemów ERP, ISO, Lean Manufacturing, Kazien
• Mile widziana znajomość rysunku technicznego oraz budowy maszyn i obróbki skrawaniem

Oferujemy

• możliwość rozwoju zawodowego
• ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym o wysokich standardach pracy
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wiedzy
• pakiet socjalny
• pakiet medyczny
• dofinansowanie do posiłków